1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. TÜBİTAK Tekniker, Büro Memuru, Asistan 10 Daimi İşçi Alımı İlanı
TÜBİTAK Tekniker, Büro Memuru, Asistan 10 Daimi İşçi Alımı İlanı

TÜBİTAK Tekniker, Büro Memuru, Asistan 10 Daimi İşçi Alımı İlanı

TÜBİTAK 10 daimi işçi alımı için başvuru kodlarıyla birlikte alım duyurusu yayımladı. Tekniker, büro memuru ve yönetici asistanı kadrolarında daimi işçi alımı TÜBİTAK'ın talebi doğrultusunda Türkiye İş Kurumu üzerinden gerçekleştirilecek.

A+A-

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığından (TÜBİTAK), Resmi Gazete'de 3 farklı kadroda 10 daimi işçi alımı için gece ilan yayımlandı. Sabah başvurular başladı. Gebze'de istihdam edilecek sürekli işçiler için KPSS şartı aranmamaktadır.

Kadrolar ve başvuru işlemleri;

TÜBİTAK'ın yayımladığı alım duyurusunda 3 büro memuru, 6 tekniker ve 1 yönetici asistanı olmak üzere daimi kadroda 10 işçi istihdamı yapılmak üzere İŞKUR duyuruyu yayımladı. Başvuruların da İŞKUR üzerinden yapılması gerekmektedir. Türkiye İş Kurumu, 6 Aralık 2019 tarihine kadar başvuru alacağı işçi adayları için ilan numaralarını da yayımladı. 

Buna göre tekniker alımı için 00005281686, büro memuru alımı için 00005281788 ve yönetici asistanı alımı için 00005281812 numaraları kullanılarak online işlemlerden (İŞKUR e-şube) tek tıkla başvuru yapılabilecek. İŞKUR e-şube hesabına e-devlet şifresi ile giriş yapılabilmektedir.

Başvuru şartları:

Kurum bünyesinde yayımlanan işçi alımlarına başvuruda bulunacak adaylar her kadro için ön lisans mezunu, en fazla 35 yaşında olma ve kişisel durumun engelli olması gerekmektedir. Yönetici asistanı başvuruları için Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünden mezun olma şartı mevcuttur.

Büro memuru alımında ise Bilgi Yönetimi, İşletme Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olunması şartı bulunmaktadır.

Bunun dışında tekniker alımı için Bilgi Güvenliği Teknolojisi, Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgisayar Teknolojisi, Elektrik, Elektrik Enerjisi Üretim İletim ve Dağıtımı, Elektrikli Cihaz Teknolojisi, Elektromekanik Taşıyıcılar, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Elektronik Teknolojisi, Görsel İletişim, Grafik Tasarımı, Harita ve Kadastro, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi, Makine, Makine Resim ve Konstrüksiyon, Mekatronik, Metal İşleri, Metalürji veya Yapı Tesisat Teknolojisi bölümü mezunu olunacaktır.

Kurum bünyesinde daimi işçi istihdamı için İŞKUR iş ilanları sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.