TÜBİTAK’tan 2 Yeni İlan! 11 Memur alımı başvuru şartları belli oldu

TÜBİTAK’tan 2 Yeni İlan! 11 Memur alımı başvuru şartları belli oldu

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı (TÜBİTAK) tarafından yeni bir kamu personeli alım ilanı yayımlandı. Söz konusu ilan Resmi Gazeteden ve İŞKUR’dan ilan edilirken; başvuru şartları da ayrıca belli oldu. İşte detaylar…

Kamu personeli alımı, memur alımı, sürekli işçi alımı ve geçici işçi alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. İstihdam edilmeyi bekleyen milyonlarca vatandaş içi Türkiye İŞ Kurumu (İŞKUR) ve Resmi Gazete aracılığı ile çok sayıda ilan yayımlanıyor.

TÜBİTAK Personel Alımı

Yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre; Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı (TÜBİTAK) bünyesinde farlı unvan ve kadrolarda kamu personeli memur alımı yapılacağı açıklandı.

İlgili ilanlar iki farklı talep ile 6 Temmuz 2020 Resmi Gazetesinde yayımlanırken; söz konusu ilanlara ayrıca İŞKUR iş ilanlarından da ulaşılabiliyor olup; İŞKUR takip numaraları da tayin edildi.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Yayımlanan güncel başvuru kılavuzlarında yer alan bilgilere göre alımlar sonucunda personellerin görev yapacakları yer olarak; TÜBİTAK Raylı Ulaşım Teknolojileri Enstitüsü ile TÜBİTAK Türkiye Sanayi Sevk Ve İdare Enstitüsü (TÜSSİDE) adresleri tespit ve beyan edildi.

İlgili alımlar için toplamda 11 kişilik kontenjan açılacak olup; detaylı unvan ve kontenjan bilgilerine göre; Gebze’de istihdam edilmek üzere 1 Memur ve 1 Dağıtıcı görev yapacak olup; ayrıca AR-GE personeli alımı için de 7 ve 2 kişilik olmak üzere toplamda 9 kişilik kontenjan açıldı.

Başvuru Süreci

Bugün itibari ile Resmi Gazeteden yayımlanan ilanların başvuru süreci aktifleştirildi. TÜBİTAK Raylı Ulaşım Teknolojileri Enstitüsü dahilinde yapılacak olan 2 kişilik alım için son başvuru tarihi 10 Temmuz 2020 olarak ilan edilirken; 00005572128 ve 00005572190 numaralı ilanlar aracılığı ile İŞKUR üzerinden online başvuru yapılacağı açıklandı.

Bir diğer alım dahilinde yapılacak olan 9 kişilik AR-GE personeli alımı için de ayrıca İŞKUR aracılığı ile ilan yayımlanacak olup; başvuru detaylarına aşağıda yer alan görselden erişmek mümkündür.

tubitak.jpg

Lisans mezunu ve 1 Ocak 1985 sonrası doğumlu olan personellerin başvuruları kabul edilecek olup; bilgi ve işlemlerin teyit edileceği adres olarak Barış Mah. Koşuyolu Cad. No:48 PK: 41, 41470 Gebze / Kocaeli adresi ilan edilmiştir.

Benzer Haberler
Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum