Tüm Memurlara 3600 Ek Gösterge

Tüm Memurlara 3600 Ek Gösterge

Gündeme olan 3600, memurların tamamı için geçerli mi? Tüm memurlar 3600 ile ek gösterge alacak mı? Öğretmen, polis, din görevlileri, hemşire olmak üzere 1.5 milyon memur merakta.

Ek Gösterge 3600 Ne Zaman Açıklanıyor?
Memurların çok merak ettiği konular arasında 3600 ek gösterge tüm memurları kapsıyor mu konusu yer alıyor. Memur – Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Enerjisi Bir – Sen Genel Başkanı olan Hacı Bayram Tonbul, memurlar için yıllardır talep edilen 3600 ek ödeme açıklaması geldi.  7 aralıkta toplantı; Gündeme gelen 3600 ek gösterge, 7 aralıkta yapılan toplantıda konuşulacak. 

KPDK’de Ek Gösterge 3600 Konusu
Yapılacak olan KPKD’de 3600 ek gösterge konuşulacak. Kamu Personeli Danışma Kurulu, ek gösterge ile ilgili görüşme yapılacak. 7 aralıkta gerçekleşecek olan toplantı için direkt olarak bu husus üzerinden konuşma yapılacak olduğunu bilmelisiniz.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk başkanlığında toplantı gerçekleşecek. Toplantı yeri ise Reşat Moralı Salonu olarak belirlenmiştir. Katılımcılar kapsamında yer alacaklar ise Memur – Sen, Türkiye Kamu – Sen ve KESK yöneticileri yer alacak. Hizmet kollarından yetkililer gelecek ve uzun bir süre gündeme olacağı düşünülen 3600 ile alakalı husus tartışılacak.

3600 ek gösterge detayları kapsamında, direkt olarak toplantı sonrasında da açıklama yapılacaktır. Gereken detaylar üzerinden bilgi verilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum