1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Türk Hava Kurumu ve Kızılay Büro Memur Alımı Yayımladı
Türk Hava Kurumu ve Kızılay Büro Memur Alımı Yayımladı

Türk Hava Kurumu ve Kızılay Büro Memur Alımı Yayımladı

Türk Hava Kurumu ve Türk Kızılay yayınladığı farklı ilanlar ile farklı zamanlarda başvuruları sona ereceği Büro memur alımı yayımladılar. Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden online olarak yapabiliyor.

A+A-

Türk Hava Kurumu Eskişehir ve Türk Kızılay İstanbul adresine yerleştirmek üzere İŞKUR üzeriden başvuru yapılabilir olan Büro Memur alımı yayımladı. Başvuracaklar lise ve ön lisans olması ayrıca engelli adaylar başvura bilir.

Türk Hava Kurumu İnönü Eğitim Merkez Müdürlüğü bünyesine alınacak olan 1 (Bir) en az lise mezunu engelli büro memuru personel alımının ilan numarası ve alım şartları aşağıdadır.

00004807379 İŞKUR ilan numarası ile İŞKUR Eskişehir İl Müdürlüğü tarafından yapılan ilan içeriğine göre adayların en az lise veya dengi okul mezunu olması, kadın erkek 18 yaşından büyük olması, bilgisayar kullanmayı bilmesi, Office programlarına hakim olması adaylarda aranan şartlardandır.

Türk Hava Kurumu 1 engelli büro memuru alımı ilanına başvurmak isteyen adayların 21 Şubat 2019 tarihine kadar İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuran adaylara 07 Şubat 2019 tarihinde Eskişehir İŞKUR İl Müdürlüğünde mülakat yapılacaktır.

Türk Kızılay Marmara Bölge Kan Merkezi bünyesine alınacak olan 1 kişi engelli büro memuru personel alımının ilan numarası ve alım şartları aşağıdadır.

00004817699 İŞKUR ilanları numarası ile İŞKUR Pendik Hizmet Merkezi bünyesinde yapılan alım içeriğine göre adayların en az önlisans mezunu olması, kadın erkek 20 ile 35 yaş arasında bulunmaları, aktif olarak bilgisayar kullanabilmesi, ofis çalışma şartlarına uyum sağlayabilmesi, adaylar arasında SAP kullanabilen tercih sebebi olacaktır. Alınacak personelin mali işler, idari işler ve insan kaynakları alanında tecrübeli olması aranan şartlardandır.

Türk Kızılay 1 engelli büro memuru alımı ilanına başvurmak isteyen adayların 01 Mart 2019 tarihine kadar işkur hizmet binalarından veya işkur internet sitesi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

İnternet üzerinden başvuru yapan adayların 216 458 05 00 ile irtibat kurarak her pazartesi düzenlenecek olan toplu görüşmelere katılması gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum