Türk Kızılayı 3 Şehirde Gençlik Çalışanı Alımı Yapacak

Türk Kızılayı 3 Şehirde Gençlik Çalışanı Alımı Yapacak

Türk Kızılayı tarafından 8 Ekim'de yayımlanan alım ilanı çerçevesinde 4 farklı şehirde istihdam edilmek üzere gençlik çalışanı alımı yapacak. Başvuruların bugün itibariyle başladığı ilana başvurular internet üzerinden yapılacak.

Kızılay Suriyeli çocuk ve gençlerin psikososyal gelişimlerini yakından takip edip mülteci gençlere destek olacak ve Kızılay tarafından düzenlenecek faaliyetleri planlayıp uygulayacak genç çalışanı alımı yapacak.

Alımı yapılacak genç çalışanı Süriyeli mültecilerin ihmal, istismar, akran zorbalığı gibi konulara yönelik koruyucu önleyici faaliyetler geliştirecek. Kızılay tarafından alınacak adaylar Ankara, İzmir ve İstanbul ilerinde istihdam edilecek.

Başvuru tarihleri: 

Kızılay tarafından yayımlanan ilanda başvurular 8 Ekim 2019'da başladı. İlanın bitiş tarihiyle ilgili bilgi verilmemektedir. Ancak Kızılay alım yapana kadar başvuruları sürdürecektir. 

Başvurular nasıl yapılacak:

Yayımlanan ilana başvuruda bulunmak isteyen aday, Kızılay Kariyer web sitesine kendisi adına kayıt olacaktır. Kayıt olduktan sonra üst menüde yer alan ilanlar sayfasına tıklaması gerekmektedir. 

kizilayilanlar.jpg

İlanlar sayfasında Kızılay'ın yayımladığı Gençlik Çalışanı alım duyurusuna (GÇ092018 kodlu ilan) tıklayarak sayfanın altında yer alan "İlana Başvur" butonuna tıklayıp açılan sayfada ilana ait ön yazı ekleyerek başvuru yapabilirsiniz. Başvuru aşamasının son adımı olan ön yazı ekleme sayfasına eklenecek yazı mülakata çağrılmanıza ve işe alınmanıza fayda sağlayacaktır.

Başvuru şartları:

Gençlik çalışanı alımına başvurmak için; Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri, Sosyal Hizmetler, Fen-Edebiyat Fakültesi mezunu olunması gerekmektedir. Eğitim Fakültesi mezunu olmayan adaylarda ise Pedagojik formasyon sahibi veya en az 1 yıl çocuklarla çalışma şartı aranmaktadır.

Mülakatlar hem Tükçe hem Arapça yapılacağı için başvuruda bulunan adayın Arapça dilini bilme şartı da yer almaktadır. Ayrıca adayın Office programlarını etkin kullanabilmesi de diğer şartlardan biridir.

Başvuru yapmak için  adresinden başvuru tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum