Türk Şeker Fabrikaları şehirlere kadrolu 306 işçi alım ilanı

Türk Şeker Fabrikaları şehirlere kadrolu 306 işçi alım ilanı

Türkiye Şeker Fabrikaları tarafından yapılacağı ilan edilen kamu personeli alımları için toplamda 306 kişilik istihdam kontenjanı açıldı. 3 farklı ilanda çıkılan ilanlara göre farklı şehirlerde yer almak üzere 34 farklı unvan ve şehir bilgisi listelendi.

Kamu personeli alımı için beklenen Çalışma Bakanlığı memur alımı ve sözleşmeli personel alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Son olarak 3 farklı ilanda 306 kişilik kontenjan ile Türkiye Şeker Fabrikaları sözleşmeli personel alım ilanları yayımlandı.

Başvuru Süreci 

Çalışma Bakanlığı resmi internet adresinden yayımlanan kamu personeli alımları için verilen detaylı bilgilere göre; ilgili istihdamların yapılmasının takip edileceği aracı kurum olarak Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tespit edilmiştir.

2 Temmuz 2020 tarihinde İŞKUR resmi internet sayfasından yayımlanacak olan detaylı bilgilere göre; işe alımlara ait İŞKUR başvuru takip numaraları ile son başvuru tarihi hakkında bilgiler açıklanacak olup; başvurular sistem üzerinden online olarak yapılacaktır.

Türkiye Şeker Fabrikaları’ndan 3 Farklı İlan

Çalışma Bakanlığı aracılığı ile yayımlanan Türkiye Şeker Fabrikaları kamu personeli alım bilgilerinin duyurulması için 3 farklı ilan yayımlandı. İlgili ilanlar; 4857 Sayılı Kanun Kapsamında Ziraat Mühendisi Alımı Hakkında Duyuru; Ön Lisans (MYO) Mezunu Sürekli İşçi Alımı Hakkında Duyuru; Meslek Lisesi Mezunu Sürekli İşçi Alımı Hakkında Duyuru başlıkları ile ilgili vatandaşların bilgisine sunuldu.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri 

4857 Sayılı Kanun Kapsamında Ziraat Mühendisi Alımı Hakkında Duyuru olarak çıkılan kamu personeli alım ilanına göre; Toprak Bilim Ve Bitki Besleme/Tarımsal Yapılar Ve Sulama/Tarla Bitkiler/Bitki Koruma/Bahçe Bitkileri/Tarım Makineleri Ve Teknoloji Mühendisliği alanlarında; Burdur şehri için 2 kişilik kontenjan, Ereğli için 2, Eskişehir için 3 ve Yozgat için 2 kişilik kontenjan ile kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı.

eker-fabrikasi1.JPG

Ön Lisans (MYO) Mezunu Sürekli İşçi Alımı Hakkında Duyuru ile 70 kişilik kontenjan açılmış olup; Ağrı, Ankara, Burdur, Elazığ, Erciş, Ereğli, Eskişehir, Ilgın, Kars, Kastamonu, Malatya, Susurluk, Uşak, Yozgat, Eskişehir şehirleri dahilinde tekniker alımları yapılacaktır. Unvan ve detaylı kontenjan bilgileri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

eker-fabrikasi2.JPG

Son olarak; Mekatronik/Endüstriyel Kontrol/Makine Bakım Onarım/Endüstriyel Bakım Onarım/ mekanik Meslek Lisesi; Proses/Kimya Laboratuvarı/Gıda Kalite Kontrol Meslek Lisesi; Yapı Tesisat Sis./Isı Tesisat Sistemi./Isıtma ve Sıhhi Tesisat/Isıtma Doğalgaz İç Tesisatçısı/Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Meslek Lisesi; Betonarme Yapı Sistemleri/Yapı Dekorasyon/Yapı iç mekan Dekorasyon Meslek Lisesi alımları için aşağıda yer alan tablo ilana çıkmaktadır.

eker-fabrikasi3.JPG

Türkiye Şeker Fabrikaları kamu personeli alım detayları, yayımlanan duyurularda yer almaktadır.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum