1. HABERLER

  2. PERSONEL ALIMI

  3. Türk Telekom A.Ş. Müdürlükleri Personel Alımı
Türk Telekom A.Ş. Müdürlükleri Personel Alımı

Türk Telekom A.Ş. Müdürlükleri Personel Alımı

Türk Telekomünikasyon A.Ş. kendi bünyesinde bulunan bölge ve şehir müdürlüklerine 36 personel alım ilanları yayınladı. Başvuruları devam eden ilana son başvuru olarak 30 Nisan 2018 olarak ilan edilmiştir.

A+A-

Türk Telekom Tekirdağ, Edirne ve Samsun şubelerine yerleştirilmek üzere 36 personel alım ilanları iş kurumun üzerinden yayınlamıştır. Başvuruları başlayıp devam eden ilana son başvuru olarak 30 Nisan 2018 görülmektedir.

Samsun 3 personel için Elektronik Haberleşme (Telekomünikasyon) teknikeri Engelli kadrosundan alım yapılacaktır. Meslek yüksek okullarının Bilgisayar Donanım, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi ve Programcılığı, Bilişim Yönetim, Elektrik,Elektrik-Elektronik, Elektronik, Elektronik Haberleşme, Elektronik Teknolojisi, Elektrik Enerji Üretim, İletim ve Dağıtım, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Otomasyon, Ev Cihazları Teknolojisi, Haberleşme, Haberleşme Teknolojisi, İnternet Ağ Teknolojisi, Kontrol Sistemleri Teknolojisi, Teknik Elektrik, Telekomünikasyon bölümlerinden mezunların başvurusu kabul edilecektir. Başvuru ilan numarası 00004399026 olarak verilmiştir.

Tekirdağ 30 personel alımı için: Önlisans mezunu olması, B sınıfı ehliyet sahipli olması, 18 ile 35 yaş aralığında olan adayların başvurusu kabul edilecektir. Başvuru iş ilan numarası 00004399026 olarak verilmiştir. Alınacak personeller Elektronik Haberleşme (Telekomünikasyon) teknikeri olarak görevlendirilecektir. Önlisans düzeyinde bilgisayar donanımı, bilgisayar programcılığı, bilgisayar teknolojisi ve programcılığı, bilişim yönetim, elektrik, elektrik elektronik, elektronik, elektronik haberleşme, elektronik teknolojisi, (elektrik enerji üretim, iletim ve dağıtım), endüstriyel elektronik, endüstriyel otomasyon, ev cihazları teknolojisi, haberleşme, haberleşme teknolojisi, internet ve ağ teknolojileri, kontrol sistemleri teknolojisi, teknik elektrik, telekomünikasyon bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Ayrıca inşaat, makine, mekatronik, iklimlendirme soğutma (sektör deneyimli adaylar arasından, kısıtlı sayıda alım yapılacaktır).

Edirne 3 personel alımı için Türk telekomünikasyona MYO mezunu 30 yaşını aşmamış deneyimli ise 35 yaşını aşmamış, Sürücü belgesine sahip aktif araç kullanabilen, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir. Başvurular için 00004350836 olarak ilan numarası verilmiştir. Meslek yüksek okullarının Bilgisayar Donanım, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi ve Programcılığı, Bilişim Yönetim, Elektrik,Elektrik-Elektronik, Elektronik, Elektronik Haberleşme, Elektronik Teknolojisi, Elektrik Enerji Üretim, İletim ve Dağıtım, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Otomasyon, Ev Cihazları Teknolojisi, Haberleşme, Haberleşme Teknolojisi, İnternet Ağ Teknolojisi, Kontrol Sistemleri Teknolojisi, Teknik Elektrik, Telekomünikasyon bölümlerinden mezun olan adaylar değerlendirilecektir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.