Türkiye Geneli 50 Bay Bayan Zabıta Memuru Alımı Başvuruları Başladı

Türkiye Geneli 50 Bay Bayan Zabıta Memuru Alımı Başvuruları Başladı

Zabıta memuru olmak isteyen adaylar yerel yönetim ilanlarını takip etmeye başladı. Türkiye genelinden bay bayan 50 zabıta memuru alımı başvuruları başladı.

Daimi kadrolarda iş arayan vatandaşlar zabıta memuru olmak için yerel yönetimler sayfalarından takip etmeye başladır. Türkiye genelinden başvuruları alınacak olan 50 zabıta memuru alımı başvuruları başladı. Bay bayan adaylar bu alımlara başvuru yapabiliyor.

İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı yaptığı açıklamada alınacak 50 personelin Kadın/Erkek Zabıta Memuru olarak belediye bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

10 kişi Zabıta memuru alımı; Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği, Beden Eğitimi ve Spor lisans programlarının birinden mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve 2018 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

4 kişi Zabıta alımı; Gıda Teknolojisi, Gıda Teknikerliği, Fermantasyon, Fermantasyon Teknikerliği, Fermente Ürünler Ön Lisans programlarının birinden mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve 2018 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

4 kişi Zabıta Memuru Alımı; Harita, Harita Kadastro, Harita ve Maden Ölçme, Harita Teknikerliği, Harita ve Kadastro Ön Lisans programlarının birinden mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve 2018 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

32 kişi Zabıta Memur Alımı; Herhangi bir Ön Lisans programından mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve 2018 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Başvuru Formu,

Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı veya kurumca onaylanmak üzere fotokopisi,

Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği,

Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği,

KPSS sonuç belgesinin ÖSYM web sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı, Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı, Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği,

3 fotoğraf istenmektedir.

Adaylar başvurularını 10 Haziran 2020 günü saat 17:00’a kadar müracaatlarını şahsen yapacaklardır.

Sözlü ve Uygulamalı sınav 1 Temmuz 2020 tarihinde saat 10:00’da Beykoz Belediyesinde yapılacaktır.

İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı zabıta memuru alımı kılavuzu içerisinde ayrıntılar yer alıyor.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum