1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Türkiye İş Kurumu Danışman Memur Alımı Yapıyor – İŞKUR KPSS’siz Alım Şartları
Türkiye İş Kurumu Danışman Memur Alımı Yapıyor – İŞKUR KPSS’siz Alım Şartları

Türkiye İş Kurumu Danışman Memur Alımı Yapıyor – İŞKUR KPSS’siz Alım Şartları

İŞKUR tarafından yayımlanan ilan ile Türkiye İş Kurumu bünyesine yerleştirilmek üzere danışman memur alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR KPSS’siz alım şartları nelerdir.

A+A-

İŞKUR tarafından yayınlanan ilanda kendi bünyesine Türkiye İş Kurumu bünyesine KPSS’siz danışman memur alımı yapılıyor. İŞKUR alımı başvuru şartları ve başvuru şekilleri verilmiş olup başvurular başlamıştır.

Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi Kapsamında Uygulama Desteğine Yönelik Bireysel Danışmanlık Hizmetleri Alımı Duyurusu.

Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler Ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi

İşin Adı: Proje Uygulama Desteği İçin Bireysel Danışmanlık Hizmetleri Alımı

İlgi Beyanı Talebi; Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından Dünya Bankası işbirliğinde uygulanan ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen bir projedir. Projenin amacı geçici koruma altındaki Suriyelilerin ve Türk vatandaşlarının istihdam edilebilirliğini seçilen pilot illerde artırmaktır.

İŞKUR, Dış İlişkiler ve Projeler Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda yürütülmekte olan proje kapsamında görev ve sorumlulukları bulunan İstanbul, Adana, Gaziantep ve Şanlıurfa illerinde proje süresi boyunca görev almak üzere uygun bireysel danışmanları davet etmektedir.

Talep edilen bireysel danışmanlıklara ilişkin iş tanımlarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşılmaktadır.

Mali Yönetim Danışmanı (İstanbul, Adana Gaziantep ve Şanlıurfa illerinden her birinde 1 kişi olmak üzere toplamda 4 kişi)

Satın Alma Danışmanı (İstanbul, Adana Gaziantep ve Şanlıurfa illerinden her birinde 1 kişi olmak üzere toplamda 4 kişi)

Son Başvuru Tarihi Ve İletişim; IPF Borçluları için Satın Alma Düzenlemeleri (Temmuz 2016) (“Satın Alma Düzenlemeleri”)’nin Dünya Bankası’nın çıkar çatışması durumundaki politikasını ortaya koyan 3.14 numaralı paragrafını ilgili Danışmanların dikkate alması gerekmektedir. https://www.isilanlarikariyer.com/ başvurular 4 Nisan 2019 tarihi bitimine kadar devam edecektir.

Danışman Dünya Bankası’nın Danışman Kılavuzlarında belirtilen Bireysel Danışmanların seçimi yöntemi (IC) doğrultusunda seçilecektir.

Başvurulan pozisyonlara dair pozisyon adı ve referans numarasının açıkça belirtildiği Türkçe özgeçmişlerin en geç 19/04/2019 tarihinde saat 24.00’e kadar aşağıda belirtilen adrese e-posta yoluyla veya elden ulaştırılması gerekmektedir. Lütfen başvuru belgelerinizde hangi ilde hangi pozisyona başvurduğunuzu belirtiniz.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü, Dış İlişkiler Ve Projeler Dairesi Başkanlığı (Başkanlık Bürosu). Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No: 42 Yenimahalle / Ankara / Türkiye proje.ilanbasvuru@iskur.gov.tr +90 312 216 3927

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.