1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Türkiye Kömür İşletmeleri Lise Mezunu 9 Kamu İşçi Alımları
Türkiye Kömür İşletmeleri Lise Mezunu 9 Kamu İşçi Alımları

Türkiye Kömür İşletmeleri Lise Mezunu 9 Kamu İşçi Alımları

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Ege Linyitleri İşletmesi Müessesesi Müdürlüğü SOMA Manisa adresine yerleştirilmek üzere 9 kamu işçi alımı yapılacağı İŞKUR ilanları üzerinden 24 Haziran 2019 tarihinde yayımlanmıştır.

A+A-

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu SOMA Manisa adresine alınmak üzere 9 kamu işçi alımı İŞKUR ilanları 24 Haziran 2019 tarihinde yayımlandı. Alımlara başvuru toplanmaya başlanmış olup 28 Haziran 2019 tarihi bitimine kadar devam edecektir. Kamu-İş ile Maden-İş arasında imzalanan TİS hükümlerinde yazılı olan Sosyal Olanaklar adaylara sağlanacaktır.

Ölçü tespit elemanı 6 kişi alımı lise mezunu adaylar arasından 00005032682 iş ilan numarası ile başvuru yapılabilir. Bu ilana eski hükümlü ve TMY olanlar başvuru yapabiliyor. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

Beden işçisi 3 kişi 00005032892 iş kurumu ilan numarası ile başvuru yapılabilir. KPSS/EKPSS’ye tabi işçi taleplerine müracaat eden iş arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise en eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dört katını, kariyer mesleklerde ise açık iş sayısının beş katını geçmeyecek şekilde oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir. Başvuracaklar engelli %40 raporu olması gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.