Türkiye Petrolleri ve İhracatçı Birliği Kamu Personeli Alımı Başvuruları Başladı

Türkiye Petrolleri ve İhracatçı Birliği Kamu Personeli Alımı Başvuruları Başladı

Türkiye İhracatçı Birliği Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri kamu personeli alımı ve Türkiye Petrolleri personel alımı yapacak olup başvuruları başlamıştır.

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri kamu personeli alımı ve Türkiye Petrolleri personel alımı başvuruları başladı. İlanlara en az lise mezunu olan adaylar başvuru yapabiliyor. Alımlara son başvuru olarak 30 Temmuz 2019 açıklanmıştır.

Personel alımı için 22 Temmuz 2018 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P3 puan türünden asgari 70 puan almış olmak ve İngilizce'den 2018-2019 yıllarına ait Yabancı Dil Sınavlarından (YDS/e-YDS) en az 70 puan veya uluslararası kabul gören dil sınavlarından ÖSYM tarafından yayımlanan yabancı dil eşdeğerlik tablosuna göre 70 puana karşılık gelen asgari puanı almış olmak. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Başvurular 4 üncü maddede belirtilen belgeler ile birlikte; Genel Sekreterlik evrak kayıt birimine 31 Temmuz 2019 çarşamba saat 17.00'a kadar şahsen veya posta ile yapılacaktır. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacak olup, son başvuru tarihinden sonra gelen başvurular dikkate alınmayacaktır.
Şartlar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Askerlik görevini yapmış veya erteletmiş veya bu görevden muaf olmak. 18 yaşını bitirmiş olmak. Dört yıllık eğitim veren üniversitelerin Tablo 1'de belirtilen bölümlerinden ya da bu bölümlere denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından onaylanmış yabancı üniversitelerden mezun olmak. 1.01.2019 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.

TİM ve Birliklerden veya daha önce çalıştıkları iş yerlerinden 22/5/2003 tarihli ve 4857 sayılı İş Kanununun 25 inci maddesinin birinci fıkrasının 2 numaralı bendinde belirtilen nedenlerle sözleşmesi feshedilmiş olmamak.

İŞKUR üzerinden Türkiye Petrollerinde görev yapabilecek özel iş ilanı bulunmaktadır. 22-40 yaş arası, en az lise mezunu ve askerlikle ilgili sıkıntısı olmayan adaylar başvuru yapabiliyor. İŞKUR iş 00005048008 ilan numarası ile başvuru yapılabilinir. Başvuru son tarih 30 Temmuz 2019 olarak ilan edilmiştir. Alım çorum şehrine yapılacaktır.

guneydogu-anadolu-ihracatci-birlikleri-memur-alimi-001.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum