Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 14 Kamu Personel Alım İlanı

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 14 Kamu Personel Alım İlanı

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 14 Kamu Personel Alım ilanı 08 Eylül 2017 de Devlet Personel Başkanlığınca yayınlandı. Alınacak Personeller İstanbul, Ankara ve Kayseri Adreslerinde görev yapacaklardır.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 14 Kamu Personel Alım ilanı yayınladı. Başvurular Başlamış olup 18 Eylül 2017 tarihi mesai bitimiyle sona erecektir.

İlana başvuruda bulunmak için referans kodunu ve sözlü sınava katılmak istediğini belirtir bir dilekçe ve ilanda istenilen belgelerle birlikte eksiksiz olarak Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığına şahsen teslim edilmesi zorunludur.

Alınacak personeller 14 kişi için 2 kişi Uzman ve 12 kişi Araştırmacı olarak görevlendirilecektir. Alınacak personeller İstanbul, Ankara ve Kayseri adreslerine istihdamı sağlanacaktır.

Kılavuzda belirtilen 4 yıllık Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun olmak şart. Askerliğini tamamlamış veya tecilli olmak (erkek adaylar için). Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak. Doktorası olan Yabancı uzmanlar için Türk vatandaşlığı şartı aranmaz ve çalışma süresinin bir yılı aşması halinde çalışma izni olması şartı aranır. Belirtilen yabancı dil yeterliliğini aşağıdaki sınavlardan birinden alınan puanla kanıtlamış olması şart.

Başvuracak adaylar için her bir alım için ayrı ayrı okul özelliği mevcut olduğundan öğrenim ile ilgili bölümleri kılavuz içerisinde bulabilirler. Posta ve İnternet yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru için istenen belgeler: İş Başvuru Formu (Başkanlığımıza müracaatta doldurulacak). Diploma aslı veya Noter veya Okul tarafından onaylı örneği. Yabancı Uzman olarak başvurulması durumunda çalışma iznini gösterir belge. Adli Sicil Belgesi. Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, Sağlık Raporu (657/48-7 akıl hastalığı bulunmamak.) Son 3 ay içerisinde çekilmiş 2 adet fotoğraf (İş Başvuru Formu için kullanılan dışında.) ve Özgeçmiş olması gerek.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 14 Kamu Personel Alım İlan Kılavuzu için Tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.