Üniversite Hastanesi KPSS B grubu ile 48 kamu personel ilanı yayımlandı

Üniversite Hastanesi KPSS B grubu ile 48 kamu personel ilanı yayımlandı

Şehir hastanesi personel alımı ve üniversite hastanesi personel alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. KPSS B grubu puanı ile yayımlanan hastane personel alımı Resmi Gazete’de yayımlandı. 48 kişilik kontenjan açıldı! Detaylar haberimizde…

Kamu kurum ve kuruluşları dahilinde devam eden memur alımı, sözleşmeli personel alımı ve sağlık personeli alımı ilanlarına yenileri eklenmeye devam ediyor. Şehir Hastanesi personel alımı ve üniversite hastanesi personel alımı ilanlarına eklenen son başvuru kılavuzu 25 Ocak 2021 Resmi Gazetesinde yayımlandı.

Bozok Üniversitesi İş İlanları

Yozgat iş ilanları kapsamında yayımlanan personel alımı ilanlarında yer alan bilgilere göre; farklı unvan ve kontenjanlar dahilinde açılan personel alımı istihdam sürecinde görev yapma hakkı kazanan adayların Yozgat Bozok Üniversitesinde görevlendirilecekleri açıklandı.

Başvuru Süreci

25 Ocak 2021 Resmi Gazete ilanı olarak yayımlanan başvuru kılavuzunda yer alan bilgiler dahilinde bugünden itibaren başlayan başvurular için 8 Şubat 2021 tarihine kadar işlem yapmak mümkün olacaktır. Başvuru işlemleri Yozgat Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na posta yolu veya şahsen teslim edilecektir. Başvuru adresi Yozgat Bozok Üniversitesi Erdoğan Akdağ Kampüsü İdari Birimler Binası Personel Daire Başkanlığı Merkez/YOZGAT olarak beyan edilmektedir.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri 

Bozok Üniversitesi kamu personeli alımı için toplamda 48 kişilik kontenjan açıldığı beyan edilirken; unvan olarak 4 farklı kategoride alım yapılacağı açıklandı.

Hemşire alımı, Eczacı alımı, Sağlık Teknikeri alımı ve Diğer Sağlık Personeli alımı kategorilerinden personel talep eden Bozok Üniversitesi tarafından yapılacak olan alımlar için; 39 Hemşire alımı, 1 Eczacı alımı, 4 Diğer Sağlık Personeli alımı ve son olarak da 4 Sağlık Teknikeri alımı yapılacağı beyan edildi.

yozgat-bozok-universitesi.jpg

Başvuru Şartları

Mezuniyet ve tecrübeye dair talep edilen özel başvuru şartlarına haber içerisinde yer alan tablodan erişmek mümkündür.

Adaylar devlet memuru statüsünde görev yapacak olup; KPSS puanları ile tercih edilecektir. KPSS B grubu puanlarının önem arz ettiği istihdam süreci için Lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93, Lisans mezunları için KPSSP3 puanları ile işlem yapılacaktır. Asgari puan şartı aranmıyor olup; puan sıralaması ile görevlendirmeler yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu.

Üniversite Personel Alımını VİDEO HABER'den İzleyebilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.