Üniversite hastanesi lise önlisans mezunu 8 kamu personeli alımları

Üniversite hastanesi lise önlisans mezunu 8 kamu personeli alımları

Üniversite personel alımı kapsamında yayımlanan güncel İŞKUR iş ilanları 1 Haziran 2020 tarihi ile duyuruldu. Kamu personeli alımları dahilinde 4 farklı ilana çıkılmış olup; 8 kişilik kontenjan ile lise ve önlisans mezunu personel alımı başvuruları başlad

Kamu personeli alımları dahilinde gerçekleştirilen personel alımı ilanlarında yer alan bilgilere göre; 1 Haziran 2020 tarihi itibari ile güncel ilanlar yayımlanmaya başladı. Duyurulan ilanlara göre lise ve önlisans mezunu adaylar istihdam edilecek.

Çoruh Üniversitesi Personel Alım İlanları

Artvin iş ilanları dahilinde yayımlanan Artvin Çoruh Üniversitesi kamu personeli alımları için hazırlanan ilanda dört farklı meslek grubundan 8 kişilik kontenjan açıldığı ve başvuruların bugün itibari ile başladığı ilan edildi.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Artvin Çoruh Üniversitesi istihdam ilanları dahilinde sunulan bilgilere göre; 2 kişilik kontenjan ile Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak olup; 4 Temizlik Görevlisi, 1 Marangoz ve 1 Elektrikçi alımı yapılacağı ilan edildi.

Başvuru Süreci

İlgili ilanlara yapılacak olan başvurular bugün (1 Haziran 2020) tarihi itibari ile başlamış olup; adayların en geç 5 Haziran 2020 tarihine kadar kişisel bilgilerini girerek İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden online başvurularını tamamlaması gerekmektedir. Başvurular aşağıda yer alan İŞKUR takip numaraları ile yapılacaktır.

İŞKUR Takip Numaraları ve Başvuru Şartları

2 Güvenlik Görevlisi alımı için adayların takip edecekleri İŞKUR ilan numarası 00005500752 olup; her aday için geçerli olmak üzere; en az lise mezunu olmak, 38 yaşını doldurmamış olmak, geçerli özel güvenlik eğitim sertifikasına/belgesine sahip olmak şartlarına uygun olmak gerekmektedir.

4 Temizlik Görevlisi alımı için adayların takip edecekleri İŞKUR ilan numarası 00005500761 olup; adayların en az lise mezunu olması, 18-30 yaş aralığında olması gerekmektedir.

1 Marangoz alımı için 00005500766 numaralı ilan takip edilecek olup; Meslek Yüksek Okullarının Mobilya ve Dekorasyon Bölümünden mezun olmak, CNC makinesi ile çalıştığını ve en az 3 yıl deneyim sahibi olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, en az C sınıfı ehliyete sahip olmak şartlarına uygun olunması gerekmektedir.

1 Elektrikçi alımı için adayların Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksekokullarının Elektrik-Elektronik alanlarından mezun olmaları şartı talep edilirken, başvuru yapacak olan adayların 30 yaşını aşmamış olmaları, en az B sınıfı ehliyete sahip olmaları, önlisans veya lise mezunu olmaları gerekmektedir. takip edilecek ilan numarası 00005500775 olarak ilan edilmiştir.

Her adayın Artvin ilinde ikamet ediyor olması talep edilmekte olup; başvuru sürecinin akabinde 16 Haziran 2020 tarihinde saat 14:00’te Çoruh Üniversitesi Nihat Gökyiğit Kongre ve Kültür Merkezinde kura çekimi yapılacaktır.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum