1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Üniversite Hastanesinde Çalışacak 21 Sağlık Personeli Alıyor
Üniversite Hastanesinde Çalışacak 21 Sağlık Personeli Alıyor

Üniversite Hastanesinde Çalışacak 21 Sağlık Personeli Alıyor

Erciyes üniversitesi hastanesinde çalışmak üzere 21 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılıyor. Alıma en az lise mezunu adaylar başvuru yapabilecektir.

A+A-

Üniversite Hastanesi Başvuru Şartları;

İlan kapsamında 20 hemşire ve 1 sağlık teknikeri alımı yapılacaktır. Hemşire kadrosu için başvuru yapmak isteyen adaylar hemşirelik lisans mezunu olmalıdır. Hemşireliğe eşdeğer olan sağlık memurluğu lisans mezunları da başvuru yapabilecektir. Sağlık teknikeri kadrosu için başvuru yapacaklar ise Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarından odyometri bölümünden önlisans mezunu olmalıdır.

Adaylar memur olma genel şartlarını sağlamalıdır. Ayrıca hemşireler KPSS P3 ve sağlık teknikerleri KPSS P94 puanına göre alınacaktır. Adaylar SGK’dan herhangi bir aylık almamalı ve vardiyalı çalışma usulüne uygun olmalıdır.

Başvuru Usulü;

Başvurular ilanın resmi gazetede yayımlanmasından itibaren 15 gün içinde alınacaktır. İlan 11 Şubat’ta yayınlanmıştır. Erciyes Üniversitesi PGM’ye başvurular yapılacaktır. İstenen belgeler ile birlikte şahsen başvuru yapılmalıdır. Posta ile başvuru kabul edilmeyecektir.

Başvuru esnasında öğrenim belgesi, KPSS sonuç belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, askerlik belgesi, fotoğraf, başvuru formu belgeleri teslim edilecektir.

Başvurular alındıktan sonra 7 gün içinde değerlendirilecek ve liste ilan edilecektir. Adaylar KPSS puan üstünlüğüne göre alınacaktır. Yazılı sınav ya da mülakat şartları aranmayacaktır. Listede kontenjan sayısı kadar asil ve yine aynı sayıda yedek aday belirlenecektir. Asil adaylar başlamadığı takdirde yedek adaylar çağrılacaktır.

Alınacak olan kişiler Erciyes Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde istihdam edileceklerdir.

Erciyes Üniversitesi personel alımı kılavuzu içerisinde ayrıntılar bulunuyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.