1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Üniversite Hastanesine 4-7 Bin TL Maaşla 24 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor
Üniversite Hastanesine 4-7 Bin TL Maaşla 24 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor

Üniversite Hastanesine 4-7 Bin TL Maaşla 24 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi tarafından 4 ile 7 bin TL maaşla 24 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacaktır.

A+A-

4 ile 7 bin TL maaşla yayınlanan ilan kapsamında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hastanesinde istihdam edilmek üzere sağlık personeli alımı yapılacaktır. İlanda 18 hemşire, 1 sağlık teknikeri, 3 diğer sağlık teknikeri, 1 fizyoterapist ve 1 biyolog alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar TC vatandaşı olmalı, kamudan yasaklı olmamalı, memur olmaya engel durumu olmamalı ve erkek adayların askerlikle ilişiği olmamalıdır. Bu genel şartların yanı sıra adayların kadroya özel şartlar da aranmaktadır. Başvuru yapılan pozisyona ilişkin özel şartlar sağlanmalıdır. Ayrıca görevlerini yapmaya engel durumu olmamalı ve vardiyalı çalışmaya uygun olmaları gerekir. Adaylardan KPSS B puanı istenmektedir.

Başvuru Şekli

Söz konusu ilan üniversite tarafından bugün itibariyle yayınlanmıştır. İlan tarihinden itibaren 15 gün içinde başvuru yapmak mümkündür. Üniversite web adresinden elektronik olarak başvuru yapılacaktır. Şahsen ya da posta ile başvuru kabul edilmeyecektir. Adaylar elektronik ortamda başvuru formunu doldurduktan sonra, gerekli belgeleri de dijital ortamda yükleyecektir. Başvurular sadece bir unvan için ve nitelik kodu belirtilerek yapılmalıdır.

Başvuru şartlarını sağlayan adaylar KPSS puan üstünlüğüne göre sıralanacaktır. Yalnızca bu puana göre atama yapılacaktır. Kontenjan kadar asil ve bir katı kadar yedek aday belirlenecektir. Listenin ilan edilmesi ile atanmaya hak kazanan kişiler 15 gün içinde belge teslimi yapacaktır.

Manisa sözleşmeli personel alımı kılavuzu içerisinde ayrıntılar yer almaktadır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum