Üniversite mezunu KPSS şartsız sözleşmeli personel ilanı

Üniversite mezunu KPSS şartsız sözleşmeli personel ilanı

Kamu üniversiteleri tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanlarında yer alan bilgilere göre; 3 kişilik kontenjan dahilinde sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacaktır. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Türkiye genelinde hem kamu kurum ve kuruluşlarında hem de kamu üniversiteleri tarafından gerçekleştirilmeye devam edilen kamu personeli alım ilanlarında yer alan bilgilere göre bugün itibari ile yeni ilanları yayımlandı.

İzmir İş İlanları

İzmir iş ilanları kategorisinden yayımlanan kamu personeli alımları için 7 Ağustos 2020 tarihli Resmi Gazeteden iş ilanları yayımlandı ve açıklanan unvan ve kontenjan bilgilerine göre KPSS şartı talep edilmeden başvuruların alınacağı beyan edildi.

Üniversite olarak hizmet vermeye devam eden İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından istihdam ilanında yer alan bilgilere göre; aylık brüt sözleşme ücretine 3 katına kadar personel alımı yapılacaktır.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

3 farklı nitelikte yapılacak olan personel alımları için birer kişilik kontenjan açıldı. Adaylar; Yazılım Takım Lideri, Kıdemli Yazılımcı ve Tecrübeli Yazılımcı unvanları ile istihdam edilecektir. İstihdamlar tam zamanlı olarak yapılacaktır.

Başvuru Süreci

Her aday bugün itibari ile Resmi Gazeteden yayımlanan İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi personel alımı ilanlarını yayımlanan başvuru kılavuzu aracılığı ile takip edecektir.

İlgili alımlar için üniversite resmi internet adresinden “Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Formu” temin edilmesi gerekiyor olup; ilgili formun doldurulmasının ardından İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı (Balatçık Mahallesi Havaalanı Şosesi No:33/2 Balatçık Çiğli İZMİR, Yabancı Diller Yüksekokulu Binası 1. Kat) adresinde yer alan ofise başvuruların teslim edilmesi şarttır.

Başvurular şahsen veya zamanında yetiştirilmek sureti ile posta yolu aracılığı ile yapılacak olup; 10 Ağustos 2020 tarihinde açılacak olan başvuru sistemi son olarak 27 Ağustos 2020 tarihine kadar devam edecektir.

Başvuru Şartları

Adayların başvurularını tamamlaması için KPSS puan şartı zorunluluğu bulunmamaktadır. Fakat başvuru akabinde puan hesaplamasında kullanılacak olan KPSS puanının temin edilmesi halinde adaylar avantaj sağlayacaktır. KPSS puanı ibraz etmeyen adayların puanları 70 puan üzerinden hesaplanacaktır.

Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Detaylar güncel başvuru kılavuzunda yayımlanmaktadır.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.