Üniversiteler 18 Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor

Üniversiteler 18 Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor

2 farklı üniversite tarafından yayınlanan personel alımı ilanlarında çeşitli kadrolarda istihdam etmek üzere toplamda 18 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Düzce Üniversitesi ve Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi yayınladığı personel alımı ilanlarında hemşire ve beden işçisi kadrolarına görevlendirmek üzere toplamda 18 personel alımı yapacağını açıkladı.

Başvuru yapmak isteyen adayların Düzce Üniversitesi için 23 Ağustos ve Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi için 15 Ağustos 2019 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Mehmet Akif Ersoy beden işçisi alımı için adayların; en az ilköğretim mezunu ve en fazla önlisans mezunu olması, en az 18 yaşında olması ve Burdur Merkez’de ikamet ediyor olması gerekmektedir. İstihdam edilecek olan personeller geçici olarak çalıştırılacaktır.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ilanına başvuru yapmak isteyen adayların 00005101925 iş ilan numarasını kullanarak İŞKUR üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Düzce Üniversitesi 3 hemşire alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmamak, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olmak ve dört yıllık eğitim veren üniversitelerin hemşirelik bölümünden mezun olmak yer almaktadır.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 15 personel alımı başvurusunu incelemek için tıklayınız. Düzce Üniversitesi 3 personel alımı başvurularını incelemek için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.