1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Uşak Belediyesi İşçi Alımı
Uşak Belediyesi İşçi Alımı

Uşak Belediyesi İşçi Alımı

Uşak Yeleğen Belediyesi Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular 10 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS şartı aranmayan ilanda 1 Kişi beden işçisi ve 1 Kişi Beko Loder Operatörü alınacak.

A+A-

KPSS şartı aranmayan ilanda 1 Kişi beden işçisi (Genel) ve 1 Kişi Beko Loder (Kazıcı Yükleyici) operatörü olarak toplam 2 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Başvuracak adaylar Uşak Yeleğen Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile İnternetten veya şahsen 10 Şubat 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Beko Loder (Kazıcı Yükleyici) operatörü 1 kişi için şartlar: İlköğretim mezunu olması, sürücü belgesi D ve G sınıfı ehliyetine sahip olması ve Beko Loder (Kazıcı Yükleyici) operatörü sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003577163 numarası ile internetten veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 10 Şubat 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Beden işçisi 1 kişi için şartlar: İlköğretim mezunu olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003577187 numarası ile internetten veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 10 Şubat 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. Uşak iş ilanları kariyer.

Talep sayısının üç katından fazla başvuru olması halinde, 17Şubat 2017 tarihinde saat 10:00'da Yeleğen Belediyesi UŞAK adresinde Noter kurası yapılacaktır. Noter sonucuna bağlı olarak başvuru sahipleri için yapılacak yazılı ve/veya sözlü sınavın yeri ve tarihi talebi veren Kamu Kurumu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Başvuracakların talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundalar.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.