Vakıf Katılım Bankası Online Başvuru Alıyor

Vakıf Katılım Bankası Online Başvuru Alıyor

Banka personel alımı dahilinde yayımlanan güncel istihdam duyurularında yer alan bilgilere göre; Vakıf Katılım Bankası bünyesinde görevlendirilecek olan personellerin istihdamlarına dair başvuru süreci açılmaktadır. İşte detaylar…

Türkiye genelinde gerçekleştirilmeye devam eden banka personel alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Söz konusu ilanlar bankaların kendi kariyer sayfalarından yayımlanırken; yurt genelinde hizmet vermeye devam eden farklı şubeler bünyesinde görevlendirilmeler yapılmaktadır.

Vakıf Katılım Bankası İş İlanları

Vakıf Katılım Bankası bünyesinde 2020 yılı dahilinde yıl boyunca Türkiye genelinde yer alan şubeler bazında personel alımı yapılmaya devam edilmektedir. Söz konusu alımlar için doğrudan görev yeri ve unvan bazında alımlara çıkılmakla birlikte; aynı zamanda genel CV havuzu dahilinde başvurular da kabul edilmektedir.

Vakıf Katılım 

Katılım bankacılığı sektörünün en genç üyesi unvanı ile piyasada varlığını devam ettiren Vakıf Katılım; genel olarak gişe ve bireysel müşteri hizmetleri noktasında yaptığı yenilikler ile müşterilerine avantaj sağlayan bir sistem üzerinde çalışmaya devam etmektedir.

T.C. Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından yaşatılan “Vakıf Kültürü”nün parçası olarak desteklenen banka dahilinde; sosyal yaşam ve ortak yaşam kültürünün benimsendiği çalışma koşulları dahilinde görev ve hizmet talebinde bulunulmaktadır.

Tarihi bir geçmiş sahip olması hasebi ile kadim bir teşkilat kültürünün ürünü olan Vakıf Katılım Bankasının; 2016’da başlayan kuruluş faaliyetleri ile Sermayesinin tamamı T.C. Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü, Bayezid Han-ı Sani (II.Bayezid) Vakfı, Mahmut Han-ı Evvel Bin Mustafa Han (I.Mahmut) Vakfı, Mahmut Han-ı Sani Bin Abdulhamit Han-Evvel (II.Mahmut) Vakfı ve Murat Paşa Bin Abdusselam (Murat Paşa) Vakfı’na ait olduğu ilan edilmiş olup; ayrıca ödenmiş sermaye meblağı için yapılan açıklamaya göre; 3.220.000.000- TL tutarında ödeme gerçekleştirildiği beyan edilmektedir.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Birçok unvanda ve farklı kontenjanlar dahilinde talep edilen personel alımları için başvuru yapacak olan adayların takip etmeler gereken iş başvuru sistemi; kurumun resmi internet adresinde yer almaktadır.

kariyer.vakıfkatılım internet adresi üzerinden yapılan başvurular için aşağıda yer alan başvuru linkine tıklayarak açılan sayfada yer alan “Hemen Başvur” butonuna tıklamak ve talep edilen  kişisel bilgileri doğru bir şekilde girmek yeterli olacaktır.

Vakıf Katılım Bankası personel alımı başvuru adresi.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.