Vakıflar Genel Müdürlüğü Memur Atama Duyurusu! KPSS 2020/2

Vakıflar Genel Müdürlüğü Memur Atama Duyurusu! KPSS 2020/2

Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS 2020/2 merkezi atama yerleştirme sonuçları kapsamında Vakıflar Genel Müdürlüğü VGM için atama duyurusu ve başvuru belgeleri yayımlandı. Detaylar haberimizde.

Vakıflar Genel Müdürlüğü VGM KPSS 2020/2 atama sonuçlarını duyurdu. KPSS 2020/2 yerleştirme sonuçlarına göre Vakıflar Genel Müdürlüğüne ataması planlanan adaylardan istenilen belgeler yayımlandı. KPSS 2020/2 atama sonucu VGM’ye yerleşenler için gerekli belgeleri bu haberimizde hazırladık.

KPSS 2020/2 Atama Sonuçları

Yükseköğretim Kurulu Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi “ÖSYM” tarafından 14 Ocak 2021 tarihinde açıklanan KPSS-2020/2 merkezi ataması ile Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadro ve Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuçlarına göre Vakıflar Genel Müdürlüğü VGM için atama belgeleri belli oldu.

Atama Belgeleri Teslim Tarihi

Vakıflar Genel Müdürlüğü VGM’ye KPSS 2020/2 atama belgelerinin 5 Şubat 2021 Cuma günü mesai bitimine kadar Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne şahsen veya postayla teslim edilmesi gerekiyor.

KPSS 2020/2 Atama Belgeleri

Tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu, Öğrenim belgesinin aslı veya noter tasdikli sureti, Adli sicil belgesi, 8 adet vesikalık fotoğraf, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, Askerlik durum belgesi, Avukat kadrosuna atanacaklar için avukatlık ruhsatı aslı veya noter tasdikli sureti, KPSS Sonuç çıktısı, Başvuru Dilekçesi isteniyor.

Atama belgelerinin nereden ve nasıl temin edileceğine dair tüm bilgileri aşağıdaki atama belgeleri bağlantısından direkt ulaşabilirsiniz.

Vakıflar Genel Müdürlüğü VGM için atamaya esas Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS 2020/2 merkezi atamasına esas belgelerin belirtilen tarihe kadar VGM’ye ulaştırılması gerekmektedir. Gerekli tüm sorumluluğun adaya ait olduğu belirtildi.

Atamaya esas belgeler.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.