Yalova Belediyeleri Esenköy ve Kadıköy 13 işçi alımı İş ilanları

Yalova Belediyeleri Esenköy ve Kadıköy 13 işçi alımı İş ilanları

Yalova Belediyeleri tarafından yeni yayınlanan iki ilan ile Esenköy ve Kadıköy Belediye Başkanlıkları 13 işçi alımı iş ilanları yayınladı. Başvuruları 23 Mart 2020 tarihinde sona eriyor.

Yalova Belediye Başkanlıkları tarafından yayınlanan ilanda 13 işçi alımı iş ilanları ile yapılacağı duyuruldu. Alımı Esenköy Belediye Başkanlığı ile Kadıköy Belediye Başkanlığı yapacaktır. Alımlara başvurular devam etmekte olup 23 Mart 2020 tarihi bitiminde sona erecektir.

Yalova Kadıköy Belediyesi 8 İşçi Alımı iş ilanları ile geçici olarak istihdam edilmek üzere 4 kadın ve 4 erkek beden işçisi alımı yapılmaktadır. Başvurular 17 Mart 2020 tarihinde başlamıştır ve 23 Mart 2020’de sona erecektir. Başvurular belediye başkanlığı adresine yapılacaktır. Başvuru şartlarını sağlayan adayalar görüşmeye çağrılacaktır. Görüşmeler 24-28 Mart 2020 tarihleri arasında belediyede yapılacaktır. Görüşme neticesinde uygun görülen adaylar güvenlik soruşturmasına alınacaktır. Soruşturması olumlu olanlar işe alınacaktır.

İlan kapsamında 4 kadın ve 4 erkek aday alınacaktır. Dolayısıyla 18 yaşını aşan her yaştan kadın ya da erkek adayların başvurusu kabul edilecektir. Alınan kişiler Yalova Kadıköy Belediyesi sınırları içinde belediyenin uygun gördüğü şekilde istihdam edilecektir. İşçilerin görev tanımı park ve bahçeler müdürlüğüne ait yerlerde temizlik ve çevre düzenlemesini sağlamak ile diğer işleri yapmak olacaktır. TC vatandaşı olan, okuma yazma bilen, kamudan yasaklı olmayan, çalışmaya engel sağlık sorunu olmayan ve güvenlik soruşturması olumlu olan kişiler başvuru yapmalıdır. İşçiler başvuru esnasında istenen belgeleri sunmalıdır. Nüfus kayıt örneği, ikametgah, adli sicil kaydı, kimlik fotokopisi, sağlık raporu, 2 vesikalık ve iş başvuru dilekçesi istenecektir. Adaylar başvuru yaparken bu belgeleri belediyeye teslim edecektir. İşe alınmaya hak kazanan adaylardan ilave başka belgeler de istenecektir.

Yalova Esenköy Belediyesi geçici olarak istihdam edilmek üzere 5 işçi alımı yapılmaktadır. TC vatandaşı olan, okuma yazma bilen, kamudan yasaklı olmayan, çalışmaya engel sağlık sorunu olmayan, 18 yaşını aşmış ve güvenlik soruşturması olumlu olan kişiler başvuru yapmalıdır.

En az ilköğretim ve en fazla lisans mezunu 5 temizlik işçisi alınacaktır. İşçiler araç kullanmayıp el ile park bahçe temizliği yapacaktır. İşçiler Çınarcık ilçesi bünyesinde belirli süreli iş sözleşmesi ile istihdam edilecektir. İşçiler başvuru esnasında istenen belgeleri sunmalıdır. Nüfus kayıt örneği, ikametgah, adli sicil kaydı, kimlik fotokopisi, sağlık raporu, 2 vesikalık ve iş başvuru dilekçesi istenecektir. Adaylar başvuru yaparken bu belgeleri belediyeye teslim edecektir. İşe alınmaya hak kazanan adaylardan ilave başka belgeler de istenecektir.

Başvurular 19 Mart 2020 tarihinde başlamıştır ve 23 Mart 2020’de sona erecektir. Başvuru şartlarını sağlayan adaylar arasında 2 Nisan tarihinde Çınarcık’ta kura çekimi yapılacaktır. Kurada alım yapılan kontenjanın 4 katı kadar aday belirlenecektir. Kurada ismi çıkan adaylar belediye tarafından görüşmeye alınacaktır. İşe tanımına uygun adaylar işe alınacaktır. İşe başlamayanların yerine yedek adaylar çağrılacaktır. Güvenlik soruşturması olumsuz olan adayların yerine de yedekler çağrılacaktır.

yalova-kadikoy-belediyesi.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.