Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ilkokul mezunu 12 personel alıyor

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ilkokul mezunu 12 personel alıyor

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan bir yeni ilana göre, üniversite bünyesinde farklı unvanlarla toplamda 12 kişilik personel alımı yapılacaktır. En az ilkokul mezunu olan adaylar İŞKUR üzerinden başvuru yapabilecektir.

Kamu üniversiteleri dahilinde yapılan personel alımları için toplamda 12 kişilik kontenjan ile Temizlik Görevlisi alımı ve Doğal Gaz Kalorifer Ateşçisi alımı yapılacağı açıklandı. İstihdamlar Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nde yapılacaktır.

İŞKUR Takip Numaraları

Adayların Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 8 Temizlik görevlisi alımı için başvuru yapacakları mecra İŞKUR olup; online başvurular için takip edilecek ilan numarası ise 00005365765 olarak ilan edilmiştir.

Doğal Gaz Kalorifer Ateşçisi alımı için başvuru yapacak olan adaylara 4 kişilik kontenjan açılmıştır. Adaylar İŞKUR üzerinden 00005365805 numarası ile başvurularını takip edebilecektir.

Başvuru Şartları

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 12 personel alımı için talep edilen başvuru şartları arasında herhangi bir KPSS puanı talep edilmemektedir. Adayların en az ilkokul mezunu olması gerekirken; Doğal Gaz Kalorifer Ateşçisi adaylarının Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme bölümü mezunu olmaları ya da MEB onaylı "Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi" kurs bitirme belgesi ile "Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi" eğitim katılım belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

Başvuru Süreci

İlgili alımlar için başvurular bugün itibari ile başlamış olup; İŞKUR resmi sayfasından yukarıda yer alan takip numaraları ile başvuru yapmak mümkündür. Her aday için son başvuru tarihi 27 Ocak 2020 olarak ilan edilmiştir. Sonuçlar ise 4 Şubat 2020 saat 15:00’te Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörlüğü C Blok Konferans Salonunda çekilecek kura ile belirlenecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.