1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Yıldız Teknik Üniversitesi 10 Memur Alımı
Yıldız Teknik Üniversitesi 10 Memur Alımı

Yıldız Teknik Üniversitesi 10 Memur Alımı

İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi sözleşmeli Memur alım ilanı 09 Nisan 2018 de yayınladı. Başvuracaklar için son tarih 24 Nisan 2018 olarak açıklanmıştır. Adaylar şahsen veya posta yolu ile başvuru yapacaklardır.

A+A-

İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi 10 kişi Sözleşmeli Bilişim Personeli istihdam edileceğini açıklandı. Başvurular Yıldız Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığının internet sitesi prs.yildiz.edu.tr adresi idari formlar bölümünde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Formu” nun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmasından sonra, fotoğraf yapıştırmak ve imzalanmak suretiyle aşağıda sayılan belgelerle birlikte en geç 24/04/2018 tarihi mesai bitimine kadar (16.30) Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Rektörlük Binası Personel Daire Başkanlığı Esenler / İstanbul adresine elden teslim edilmek veya son başvuru tarihine kadar anılan adreste olacak şekilde postayla gönderilmek suretiyle yapılacaktır.

Bilişim Personelinde aranan şartlar 10 kişi için: Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması yeterli.

Şartlar; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 48 inci maddesinde belirtilen nitelikleri taşıması, Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak ve olumlu sonuçlanması. Yapılacak inceleme ve soruşturma sonunda başvurulan pozisyona uygun olmalarına engel bir durumu bulunmaması ve Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Diploma veya mezuniyet belgesinin fotokopisi, Nüfus Cüzdanının fotokopisi, başvurduğu pozisyonun gerektirdiği sertifika, çalışma belgesi, ehliyet fotokopisi ile birlikte başvuru yapılabilir. Çalışma sürelerini gösteren belgeler. (Genel Şartlar başlığındaki (d) maddesinde belirtilen mesleki tecrübenin bilişim personeli olarak geçtiğinin belgelendirilmesi gerekmektedir. Sürelerin hesabında lisans mezuniyeti sonrasındaki hizmetler dikkate alınacaktır). Özel sektörde çalışanlar için SGK hizmet dökümü, Kamu kurumlarında çalışanlar için çalıştıkları kurumdan alınacak hizmet belgesi şart.

Yıldız Teknik Üniversitesi 10 Memur alım İlan kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.