1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Yıldız Teknik Yüksek Maaş İle 5 Bilgisayar Personeli Alıyor
Yıldız Teknik Yüksek Maaş İle 5 Bilgisayar Personeli Alıyor

Yıldız Teknik Yüksek Maaş İle 5 Bilgisayar Personeli Alıyor

Yıldız Teknik Üniversitesi yüksek maaşla 5 bilgisayar personeli alımı yapacağını 11 Temmuz 2019 tarihli Resmi Gazetede yayımlayarak duyurdu. Alım ilanına göre 9 Ağustos 2019 tarihi bitimine kadar başvuru alınacaktır.

A+A-

11 Temmuz 2019 tarihli Resmi Gazete ilanına göre Yıldız Teknik Üniversitesi yüksek maaş ile 5 kişi bilgisayar personeli alımı yapacak. Alıma başvuru 9 Ağustos 2019 tarihine kadar yapılabilir. Başvuru şahsen veya başvuru tarihi bitmeden adreste olmak üzere posta yolu ile yapılabilir.

Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan resmi ilan ile üniversitenin Bilgi İşlem Daire Başkanlığında tam zamanlı olarak çalıştırılmak üzere 5 kişi sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak. Üniversite tarafından yapılacak olan yazılı ve/veya sözlü/uygulamalı sınava katılacak adayların seçimi için 2018 KPSS P3 ile İngilizce dilinde yapılan YDS veya bu dilde yapılan diğer yabancı dil sınavlarından alınan ve yükseköğretim kurulunca kabul edilen dengi puan esas alınacaktır.

KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayların KPSS puanı 70 olarak kabul edilecek. Yabancı dil puanı belgesi ibraz etmeyen adayların yabancı dil puanı sıfır olarak hesaplanacak. Adaylar 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 nci maddesinde sayılan genel şartlara haiz olması, Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden yada bunlara denkliği kabul edilmiş yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekmektedir.

Alım için aranan özel şartları ise haberimizin sonunda sizler için ekledik. Yıldız Teknik 5 sözleşmeli bilişim kamu personeli alımına başvurmak isteyen adayların başvurularını Yıldız Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığının internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak 09 Ağustos 2019 tarihi mesai bitimine kadar Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Rektörlük Binası Personel Daire Başkanlığı Esenler / İstanbul adresine elden teslim edilmesi veya son başvuru tarihine kadar postayla göndermeleri gerekmektedir.

Yıldız Teknik Üniversitesi 5 kamu personeli alım kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.