1. WEB TV

  2. EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR

  3. Yüksek Maaşlı Uygulama Sınavı ve personel alımı

Yüksek Maaşlı Uygulama Sınavı ve personel alımı

Alımı Sağlık Bilimleri Üniversitesi uygulama sınav yöntemi ile yapacak. Kaynak: Yüksek Maaşlı Uygulama Sınavı İle Kadrolu 5 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Yüksek Maaşlı Uygulama Sınavı İle Kadrolu 5 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

 

DPB üzerinden yayınlanan kılavuzda yüksek maaşlı kadrolu 5 kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Alımı Sağlık Bilimleri Üniversitesi uygulama sınav yöntemi ile yapacak

Yüksek maaşlı uygulama sınavı ile Sağlık Bilimleri Üniversitesi kadrolu 5 kamu personeli alımı ilanı yayımladı. İlan DPB da yayımlandı. Başvuru şekli ve uygulama sınavı nasıl olacağı verilmiştir.

Başvurular 17 Eylül 2019 tarihleri arasında internet sayfasında bulunan bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Talep Formu”nun çıktısını alarak aşağıda belirtilen belgelerle birlikte 17.09.2019 tarihi mesai bitimine kadar İstanbul’u tercih etmek isteyen adayların “Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı (Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane Kampüsü, Tıbbiye Cad. No: 38 Selimiye, Üsküdar, İstanbul) adresine, Ankara’yı tercih etmek isteyen adayların “Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ankara Gülhane Külliyesi Emrah Mah. 06018 Etlik/Keçiören/ANKARA) şahsen veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde posta yolu ile ulaştırılması gerekmektedir.

Başvuru için İstenilen Belgeler;

 

Fotoğraflı Başvuru Formu.

Lisans diploması veya okul çıkış belgesinin aslı veya noter onaylı sureti (Belge aslının ibraz edilmesi halinde fotokopisi Kurumumuzca onaylanacaktır).

Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge.

Son altı ay içerisinde alınmış Adli sicil belgesi.

Başvurular İçin Adaylarda Aranacak Genel Nitelikler başlığının (d) maddesinde belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge (Mesleki tecrübe sürelerinde, lisans mezuniyeti sonrasındaki hizmetler dikkate alınacaktır.).

Başvurular İçin Adaylarda Aranacak Genel Nitelikler” başlığının (e) maddesinde belirtilen, en az iki güncel programlama dilini bildiğini gösterir belge.

Her bir pozisyon için Özel Şartlarda istenilen sınavla alınmış sertifikalar ile tecrübe veya deneyimi gösteren belgeler.

Özgeçmiş.

İngilizce dilinde Kamu Personeli Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavından (KPDS) veya Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) alınan puanı veya bu dilde yapılan yabancı dil sınavlarından ve Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen KPDS veya YDS dengi puanı gösterir belgenin aslı veya onaylı sureti (Belge aslının ibraz edilmesi halinde fotokopisi Kurumumuzca onaylanacaktır).

KPSS sonuç belgesi.

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Yazılı ve sözlü sınav sonucunda alınan notların aritmetik ortalaması alınmak suretiyle 100 tam puan üzerinden 70 ve üstü puan alan adayların Sözleşmeli Bilişim Personeli Giriş Sınavı nihai başarı dereceleri tespit edilecektir. Adaylar nihai başarı derecelerine göre sıralamaya tabi tutulacak ve kontenjan sayısı kadar aday başarılı olarak değerlendirilecektir.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi başvuru kılavuzu için tıklayın.

VİDEOYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Benzer Videolar