1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Zafer Kalkınma Ajansı 10 Kamu Personel Alımı DPB İlanı
Zafer Kalkınma Ajansı 10 Kamu Personel Alımı DPB İlanı

Zafer Kalkınma Ajansı 10 Kamu Personel Alımı DPB İlanı

Zafer Kalkınma Ajansı 23 Ağustos 2017 de personel Alım ilanı yayınladı. Başvurular 23 Ağustos ile 29 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. Alınacak personeller 10 Kamu Personeli Uzman ve denetçi olarak açıklanmıştır.

A+A-

Zafer Kalkınma Ajansı Kamu Personeli Alımı istihdam edilmek üzere 9 kişi uzman personel ve 1 kişi İç Denetçi alınacaktır. Başvurular 23 Ağustos 2017 ile 29 Ağustos 2017 tarihleri arasında Zafer Kalkınma Ajansına şahsen veya posta yolu ile yapılabilir.

Zafer Kalkınma ajansı Kütahya adresine alınacak. Adaylardan istenen dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, özgüven sahibi, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli olmayan 9 (Dokuz) Uzman Personel ve 1 (bir) iç denetçi alımı yapılacaktır.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar: Hukuk, İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Muhasebe, Sosyoloji, İstatistik veya Matematik, Makine Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, Şehir ve Bölge Planlama, Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği, Elektrik-Elektronik veya Elektrik Mühendisliği, Harita, Harita ve Kadastro, Jeodezi ve Fotogrametri, Geomatik Mühendisliği dallarından veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca Kabul edilen yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından lisans düzeyinde mezun olmak.

Ayrıca Olağanüstü Hal Kanun Hükmünde Kararnameler ile kamu görevinden çıkarılmamış olmak veya olağanüstü hal döneminde alınan tedbirler nedeniyle görevlerine son verilmemiş olmak, Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini yapmış olmak ya da muaf olduğunu veya en az bir yıl erteletmiş olduğunu belgelemek, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmamak.

Başvuruda gerekli belgeler: 4,5x6 ebadında 3 (üç) adet vesikalık fotoğraf (son 6 ay içerisinde çekilmiş, bir tanesi İş Talep Formuna yapıştırılmış), Nüfus Cüzdanı Sureti veya T. C. Kimlik Kartı fotokopisi, Adli Sicil Kaydına dair Cumhuriyet Savcılığından son 3 ay içerisinde alınmış belgenin aslı veya www.Türkiye.gov.tr üzerinden alınmış barkodlu örneği olması gerekmektedir. Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı veya onaylı sureti olması şart.

Başvuracak adayların sınava katılabilmek için yukarıda sayılan başvuru belgelerini 29 Eylül 2017 günü saat 17.00'ye kadar kargo, posta veya elden Zafer Kalkınma Ajansı İnsan Kaynakları Bürosu Cumhuriyet Mah. Öncü Sokak No:39 43020 Merkez / KÜTAHYA ulaştırılması gerekmektedir.

Zafer Kalkınma Ajansı 10 Kamu Personel Alımı ilan kılavuzu için Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler