Ziraat Bankası KPSS’siz 235 Memur Ve Uzman Yardımcısı Alımı

Ziraat Bankası KPSS’siz 235 Memur Ve Uzman Yardımcısı Alımı

Ziraat bankası kendi resmi sayfası üzerinden yayınladığı 3 ayrı ilanlar ile kendi bünyesine yerleştirmek üzere memur kadrosunda 235 uzman yardımcıları alacaktır.

Alımı yapılacak 235 uzman yardımcısı memur kadrosunda istihdam yapılacaktır. Türkiye genelinden başvuruların alınacağı ilanlara başvurular 21 Haziran 2018 de başlayacak olup 9 Temmuz 2018 de sona erecektir. Ziraat Finans Grubu ve Yatırım Grubu üzerinden alımlar yapılacaktır. Başvuracak adaylarda KPSS sınav şartı aranmamaktadır. Alımlar kamu personeli alımı olarak gerçekleşiyor.

100 uzman yardımcısı için; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 01 Ocak 1988 ve sonrası doğumlu olması gerekmektedir. Üniversitelerin ve yüksek okulların 4 yıllık eğitim veren bütün bölümleri ile denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki üniversitelerden mezun olmak veya işe başlama tarihinde mezun olabilecek durumda olması gerekmektedir.

40 uzman yardımcısı için; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gerekmektedir. 01.01.1988 ve sonrası doğumlu olmak gerekmektedir. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Fizik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ile Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Bilimleri, İstatistik, Matematik bölümlerinden veya denkliği yetkili makamlarca tanınmış yurtdışı üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak ya da işe başlama sırasında mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıfta okuyor olması gerekmektedir.

95 uzman yardımcısı için; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 01.01.1988 ve sonrası doğumlu olmak, Üniversitelerin ve yüksek okulların 4 yıllık eğitim veren bölümleri ile denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki üniversitelerden mezun olmak veya işe başlama tarihinde mezun olabilecek durumda olması gerekmektedir. Erkek adaylar için işe alım tarihi itibariyle askerlik görevini tamamlamış veya erteletmiş olmak ya da askerlik yükümlülüğünden muaf tutulmuş olması gerekmektedir.

Sınav ücreti (100 TL)20 Haziran 2018 ile 06 Temmuz 2018 tarihleri arasında T.C. Ziraat Bankası şubelerinden, internet şubesinden, ATM’lerinden veya Ziraat Katılım Bankası Şubelerinden Ziraat Bankası-Uzman Yardımcısı Sınavı belirtilmek suretiyle, TC Kimlik Numarası, Ad Soyadı, doğum tarihi ve cep telefonu bilgileri verilerek yatırılacaktır. EFT, Havale ve PTT kanalıyla yapılan ödemeler kabul edilmeyecektir.

Başvurular 21 Haziran 2018 ile 09 Temmuz 2018 Pazartesi günü saat 24.00’e kadar Anadolu Üniversitesi’nin https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ internet adresine üye olmak suretiyle yapacaklardır. “Ziraat Bankası-Uzman Yardımcısı Başvuru Formu” aday tarafından noksansız olarak doldurulacak ve adayın son 6 ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğrafı taranarak Başvuru Sistemi’ne eklenecektir. Fotoğrafı bulunmayan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir.

İlgili Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.