1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Zonguldak Özel İdare Müdürlüğü Kamu Personel Alımı
Zonguldak Özel İdare Müdürlüğü Kamu Personel Alımı

Zonguldak Özel İdare Müdürlüğü Kamu Personel Alımı

Özel idare Müdürlüğü Kamu Personel Alımı 06 Eylül 2017 de yayınladı. Başvurular 13 Eylül 2017 de başlayıp 20 Eylül 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar bay ve bayan olabilmektedir.

A+A-

Zonguldak İl Özel idaresi tam zamanlı sözleşmeli 1 Kişi olarak istihdam edilecektir. Başvurular 13 Eylül 2017 de başlayacak olup 20 Eylül 2017 mesai bitimine kadar devam edecektir.

Adayların 20 Eylül 2017 saat 17:00’ye kadar aşağıdaki belgelerle birlikte, İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne Şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.)

Başvuracak adaylardan istenen belgeler: İş Talep Formu (Islak İmzalı), Özgeçmiş (CV), Nüfus cüzdanı fotokopisi, Varsa hizmetlerini gösterir belge (Özel sektörde çalışmış ise çalıştığına dair hizmet belgesi), Askerlik Belgesi (Terhis veya tecil belgesi), Erkek adayları için askerliğini yapmış olmak, muaf veya en az bir yıl tecilli olmak, Müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak ve Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak şart.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar: Yüksek öğrenim diplomasının veya çıkış belgesinin aslı veya sureti Fen Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölümü alınacağından ilgili bölümler olmak zorunda (Aslını ibraz etmek şartı ile fotokopisi)(Yurt dışı mezunlar için YÖK denklik belgesi).

Alınacak Personel Sanat Tarihçisi olarak görev yapacağından şantiye şartlarında çalışmayı ve görev yapacakları İl veya İlçe merkezinde ikamet etmeyi kabul etmek ve bu şartlarda çalışmaya engel hali bulunmamak ve İş Sağlığı Güvenliği ve Teknik Nezaretçi eğitimi almaları tercih sebebidir.

Yazılı sınav Zonguldak İl Özel İdaresi Genel Sekreterlik Binası Yeni Mahallesi 22 Eylül 2017 günü saat: 10:00’da yapılacaktır.

Zonguldak Özel İdare Müdürlüğü Kamu Personel Alım ilanı için Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum